Лучнікі. Мікалаеўская царква
2006.07
Гістарычны агляд:

Галоўны інжынер Б.П. Яноўскі. Закладка: 22.05.1999г. Першае набажэнства: 05.05.2002г. Заканчэнне будаўніцтва: 2003г. Асвячэнне Мітрапалітам Філарэтам: 07.08.2004г. Першы настаяцель да 06.06.2008г. - святар Сергій Чарный. Цяперашні настаяцель - святар Ігар Штэпа.